08 stycznia 2011

Terranie - Tworzenie bohatera - pochodzenie cd

Kolejne planet, które można wybrać w celu określenia pochodzenia dla swojej postaci. Tutaj także zaczynamy tworzyć naszego bohatera.


Antiga-Prime - pierwotnie planeta była pokryta gigantycznym oceanem, jednak na skutek agresywnego terraformingu większa część obszarów wodnych została odparowana. Aktualnie planeta słynie z olbrzymich prerii, na których hodowane są gigantyczne stada bydła. Ze względu na brak jakichkolwiek naturalnych drapieżników, które by przeżyły zmiany na planecie nie ma wielu zagrożeń dla kolonistów. Jedynym dużym ośrodkiem miejskim (z bazą kosmiczną) jest Andasar City. Zniszczone w dużym stopniu na skutek działań wojennych zostało niemal opuszczone.Z powodu odparowania oceanów nad planetą unoszą się niemal ciągle gigantyczne chmury, znacznie utrudniając latanie nad planetą.  Duża część planety pokryta jest tropikalnymi lasami.
Ze względu na stosunkowo niską grawitację, osoby pochodzące stąd są dosyć wysokie. Mimo to mieszkańcy są dosyć zwinni i szybko przystosowują się do warunków bezgrawitacyjnych. Pochodzący z tej planety płacą o 1 punkt mniej za punkt Zwinności oraz umiejętności poruszania się w kosmosie.

Mar Sara - stała się jedną z pierwszych zaatakowanych koloni, i doszczętnie zniszczoną, o czym nie można zapomnieć. Ze względu na oddalenie od dużych centrów cywilizacji stała się mekką różnych organizacji paramilitarnych i dziwnych kultów - nie akceptowanych na innych planetach.  W czasie wojny przechodzi kilkakrotnie z rąk do rąk, staje się miejscem lądowania zergów i protosów. Ten świat jest też jednym z miejsc gdzie stwierdzono obecność (pod postacią artefaktów) Xel'naga.
Osoby pochodzące z tej planety, zwykle przeszkoleni żołnierze oraz wyznawcy dziwnych kultów, płaca mniej o 1 punkt za poziom Ego oraz cechy z nim powiązane.


 
Chau Sara - jedna z planet Systemu Sara, bliźniacza do Mar Sara, znana z tego iż posiadała (i nadal posiada) duże złoża interesującym minerałów oraz to że została doszczętnie zniszczona przez kosmiczne bombardowanie jakiego dokonali Protosi. Głównym miastem było Los Andreas, ale w tej chwili nie ma na jego miejscu nic ponad gigantyczne leje po bombach. Duża cześć planety pokryta była nieprzebytą dżunglą z którą walczyli wszyscy obecni  koloniści.
 Pochodzący z tej planety BN płacą o 1 punkt mniej za poziom Percepcji, posiadają także na starcie umiejętność Botaniki na +1.


 Po rozmowie z MG dowiedzieliśmy się, że chce stworzyć sieć przygód opartych o typowe archetypy postaci do StarCraft. Oczekuje utworzenie oddziału żołnierzy 'Synów Korhalu'.. Nasz żołnierz będzie się nazywał Kelt Claver. Ze względu na to ich chcemy stworzyć twardziela, ustalamy iż pochodzi z Braxis. Jest więc bardziej odporny niż typowy mieszkaniec innej planety. Na koniec wyszukujemy dla niego ikonkę twarzy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tu możesz wstawić swój komentarz