30 kwietnia 2012

Broń Terran cd.

© Colin Geler
W poprzednim wpisie o broni Terran nie dodałem żadnych broni laserowych. Nadrabiam te niedoróbkę dzisiejszym wpisem.
Broń laserowa
Broń laserowa pojawiła się na polach walki dużo wcześniej niż broń plazmowa. Pierwotne rozwiązania, które mogły przenieść tylko samoloty lub znajdowały użycie jedynie jako stacjonarne działa, udało się  zminiaturyzować. Wprowadzenie wiązek laserowych na pole walki umożliwiło prowadzenie bardzo dokładnego ostrzału na duże odległości. Dziś często spotykane na niemal każdym froncie jak i w siłach miejskich.

Cecha specjalna: Przeciążenie
W przypadku broni laserowej można spowodować jej przeciążenie. Powoduje to inny efekt niż stopniowanie obrażeń dla broni plazmowej.
Siłę strzału każdej broni opartej o wiązkę lasera można sterować w zakresie od 1 do STx2 broni. Przeciążenie ponad ST powoduje, że na każdy dodatkowy punkt ST zwiększa się ilość spalanych ładunków kondensatora o +1, wzrasta także o 1/10 zasięg strzału (w metrach).


Pistolet Laserowy LP-U1


Kompaktowa konstrukcja tego pistoletu powoduje, że jest niemal tak samo często spotykany w oddziałach frontowych jak i w siłach miejskich. Często staj się też druga małą bronią stosowaną przez noszącego.
Możliwość zminimalizowania do min. zadawanych obrażeń ułatwia kontrolę tłumu stąd zastosowanie w oddziałach prewencji jest bardzo popularne.Typ obrażeńlaser
AmunicjakondensarotLaser
Magazynek12
Szybkostrzelność3
Zasięg skuteczny100
Siła przebicia4(3)
Modyfikator trafienia+2
Sprzęgtak
Innebroń laserowa, nie dostosowana do rękawic pancerzy III i IV klasy, zasięg skuteczny jest jednocześnie zasięgiem maksymalnym


Karabin Laserowy LR-2


Standardowa konstrukcja używana na froncie. Stała się bazą nawet dla broni snajpierskich. Celny, wydajny, wytrzymały, łatwy w obsłudze i serwisie. Idealna broń o wielu zastosowaniach.
  
Typ obrażeńlaser
AmunicjakondensarotLaser
Magazynek36
Szybkostrzelność3
Zasięg skuteczny350
Siła przebicia6(3)
Modyfikator trafienia+2
Sprzęgtak
Innebroń laserowa, istnieje możliwość dostosowana do rękawic pancerzy III i IV klasy, zasięg skuteczny jest jednocześnie zasięgiem maksymalnym
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tu możesz wstawić swój komentarz