04 stycznia 2011

Terranie - Tworzenie bohatera - założenia

W ramach systemu nie ma podziału na profesje, archetypy lub elementy w ten sposób różnicujące postacie graczy (dalej w tekstach będą nazywane BG).
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby taki element dodać jednak na aktualnym etapie istnienia systemu nie jest to obecne. Gracz może stworzyć dowolnego bohatera, częściowo wymuszając jego predyspozycje do niektórych umiejętności i działań poprzez wybór odpowiedniego pochodzenia.

Podstawowym źródłem informacji o tym kim może być Twój bohater lub w jakim dążyć kierunku podczas jego tworzenia jest MG prowadzący sesje. Od niego BG powinni dowiedzieć się w jakim świecie przyjdzie im żyć, tak aby utworzyć zgraną i wzajemnie uzupełniającą się drużynę oraz pasować do świata/ Można rozpocząć grę na froncie podczas ciężkich walk z Zergami, jako właściciel transportowego statku-pchacza , kupiec zajmujący się przemytem, jako zespół ludzi przeszukujący planety i asteroidy w poszukiwaniu rzadkich minerałów, grupa górników z zapadłej kosmicznej kolonii, zdegenerowani rabusie ze slumsów jednego z miast Korpulu. Możliwości jest wiele i ogranicza je tylko wyobraźnia.

W kolejnym wpisie, wraz ze schematem tworzenia bohatera, będzie generowany przykładowy B.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tu możesz wstawić swój komentarz